Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sowieci zabili Prezydenta RP !

Utworzony przez Siwy, 14 czerwca 2010 r. o 21:28
GAGARIN napisał:
NAWIEDZENI I ZACOFANI PRAWICOWCY
NAWIEDZENI I ZACOFANI PEŁOWCY ! ÞEŁOWCY CZY BOLSZEWICY żeby wszystko było jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
A jednak "wschodnia ciemnota" i niezrozumiała frustracja w osobnikach
Panowie, a teraz Ruskie mogą się zabrać za wykończanie swoich niewygodnych świadków i na miejscu PO zacząłbym trząść portkami. Z drugiej strony takich "gawnojedów" (to określenie samych Ruskich na pożytecznych idiotów) chyba zostawią w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO I PiS TO JEDNA I TA SAMA ZACOFANA PRAWICA A LEWICY W POLSCE JESZCZE NIGDY W HISTORII NIE BYŁO I PEWNIE DŁUGO DŁUGO NIE BĘDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Panowie, a teraz Ruskie mogą się zabrać za wykończanie swoich niewygodnych świadków i na miejscu PO zacząłbym trząść portkami. Z drugiej strony takich "gawnojedów" (to określenie samych Ruskich na pożytecznych idiotów) chyba zostawią w spokoju.
"Spokojna rozczochrana" neutralnych nie ruszą Jednak, co zrobią z Siwym - powiatowym i Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
"Spokojna rozczochrana" neutralnych nie ruszą Jednak, co zrobią z Siwym - powiatowym i Tobą
A co przewidujesz, może jesteś bliżej jakichś informacji niż ja - podziel się jesteśmy ciekawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAWLAK NIE CZYTAJ TAK DUŻO TYCH FASZYSTOWSKICH BROSZUREK, BO CI ŻYŁKA PĘKNIE W GŁOWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Pawluk napisał:
PAWLAK NIE CZYTAJ TAK DUŻO TYCH FASZYSTOWSKICH BROSZUREK, BO CI ŻYŁKA PĘKNIE W GŁOWIE
Dzięki za troskę, ale mój dziadek nie służył w Wermachcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA NAZISTO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Michnowicz napisał:
A CO MA PIERNIK DO WIATRAKA NAZISTO ?
tego w telewizji ani na zebraniach PO Ci nikt nie powie, o tym tylko piszą w broszurkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź wieczorne leki i idź już spać dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
"Spokojna rozczochrana" neutralnych nie ruszą Jednak, co zrobią z Siwym - powiatowym i Tobą
Pawlak, pozwól że tego Powiatowego to ja wezmę na siebie. On mi jakoś pasuje.Takiego pełowskiego przygłupka to dawno tu na forum nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Dzięki za troskę, ale mój dziadek nie służył w Wermachcie.
Jesteś tego pewny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak, pozwól że tego Powiatowego to ja wezmę na siebie. On mi jakoś pasuje.Takiego pełowskiego przygłupka to dawno tu na forum nie było.
Dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
Pawlak, pozwól że tego Powiatowego to ja wezmę na siebie. On mi jakoś pasuje.Takiego pełowskiego przygłupka to dawno tu na forum nie było.
Niedawno był jednak "przygłupy", go nie poznają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawluk napisał:
tego w telewizji ani na zebraniach PO Ci nikt nie powie, o tym tylko piszą w broszurkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
Niedawno był jednak "przygłupy", go nie poznają
A berecik moherowy już masz oszołomie pełowski ? GWno przeczytane ? TVN WSI obejrzane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy napisał:
A berecik moherowy już masz oszołomie pełowski ? GWno przeczytane ? TVN WSI obejrzane ?
Chyba wybiorę się na najbliższa waszą "sesję" będę w "moherku" - tylko się do mnie nie podłącz ja raczej wolny obserwator i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawlak siwy to jedno itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiatowy napisał:
Chyba wybiorę się na najbliższa waszą "sesję" będę w "moherku" - tylko się do mnie nie podłącz ja raczej wolny obserwator i
I koniecznie weż ze sobą gumowego penisa ! i postaw go na stoliku przed sobą na sztorc tak jak wasz Bronek w Londynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Black Label Society - "Stillborn" Spitfire Records ######www.youtube.com/watch?v=2yUZJZC2V40...feature=channel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...